Історія

Звернувшись до історії, знаємо, в Мостиськах кредитна спілка під назвою “Кредитний союз”, була створена ще в 30-х роках минулого століння, знаходилась в   приміщенні колишньої “Просвіти” про що свідчить надпись на будівлі по вулиці Будзиновського 10.

Була організована паном Байдалом із села Воля Малнівська нашого району, та функціювала до 1939 року.

Кредитна спілка “Щедрість”відновила свої традиції в серпні  1997 року на кооперативних засадах  та проклала першу дорогу до кредитної кооперації в районі.

Очолює кредитну спілку з перших днів голова правління Марія Іванівна Боса, яка у всі ці роки зуміла організувати роботу цієї фінансової установи на високому рівні, побудовано власний офіс, придбано інвентар, компютери.

З року в рік зростає членство та активи, відбулося багато змін, але незмінними  залишаються пріорітети діяльності кредитної спілки – це демократичність в управлінні відкритість та прозорість, вдосконалення та професійний розвиток, надання якісних послуг для своїх членів.

Сьогодні, користуються фінансовими послугами  КС “Щедрість” понад 3,0 тис. спілчан поліпшуючи свій добробут та добробут своїх рордин. Кількість членів спілки щоденно збільшується, це свідчить про надійність, професійну збалансованність роботи  Спостережної ради, Ревізійної комісії, Правління та Кредитного комітету і при високій  довірі та підтримці членів спілки. Активи на сьгодні досягли до 3.0 млн.грн. резервний фонд – що є запорукою депозитних вкладів членів спілки становить 12,8% від активів.

Послуги в кредитній спілці є відкриті і доступні.

Слід лише бути патріотом своєї справи, сумлінно і старанно виконувати свою роботу і приносити користь своїм членам, надаючи фінансову підтримку в потрібний час і в можливих розмірах.

 

Спостережна рада КС “Щедрість”